Buse Riva – coś budżetowego do codziennej jazdy

Buse Riva - coś budżetowego do codziennej jazdy

Codzienność nie jest tak atrakcyjna, jak przedstawiają nam to filmy, seriale i programy telewizyjne. Bardzo często mamy do czynienia z rutyną, zwłaszcza jeśli wykonujemy daną czynność stosunkowo często – przykładowo jeździmy jednośladem do pracy/szkoły.

Wiadomo przecież, że nie będziemy potrzebować do tego profesjonalnego sprzętu motocyklowego, zwłaszcza jeśli nasza trasa to 5-10 kilometrów i to głównie przez miasto. Kurtka Buse Riva, doskonale zda egzamin w takim przypadku.

Kilka informacji.

Jest to bardzo podstawowy model, który został wykonany z użyciem protektorów CE na ramionach i łokciach, z możliwością wymiany na ochraniacze Sas-tec. Posiadamy również możliwość instalacji protektora na plecy, dzięki któremu nasze bezpieczeństwo maksymalnie wzrośnie.

Materiał również jest bardzo wytrzymały na przetarcia, ponieważ zewnętrzna warstwa wykonana jest z poliestru 600D, natomiast membrana to HUMAX, gwarantująca nam bardzo porządne oddychanie i wodoodporność.

Producent oferuje nam trzy zewnętrzne kieszenie oraz dwie wewnętrzne, dzięki którym bez problemu schowamy telefon, dokumenty i portfel, nie upychając wszystkiego na siłę w jednym miejscu.

Komfort i codzienność.

Regulacja kołnierza, szerokości rękawów i pasa, z pewnością będzie bardzo wygodnym rozwiązaniem, gdyż dopasujemy kurtkę do swojej figury bez większego problemu i obaw, że nie będzie ona odpowiednio na nas leżeć. Systemy wentylacji, natomiast sprawią, że nawet bardzo wysokie temperatury w czasie upałów, przestaną być dla nas straszne i uciążliwe. Dysponujemy również możliwością połączenia naszej kurtki ze spodniami.